AKCE – sleva září

Nejlepší období v Chorvatsku pro seniory a rodiny s dětmi, které nemusí do školy, je bezesporu září a říjen. A pokud máte rádi jídlo, rovnou čtěte Gurmánské Chorvatsko!

září je nejlepší termín pro seniory pro dovolenou v Chorvatsku

SLEVA 32% na ubytování!

Ceny jsou nízké (ubytování o 32% levnější než o prázdninách), moře je teplé a vyhřáté od léta, vzduch je teplý ale není horký. Není tu tolik lidí a dětí – je tu větší klid. Seniorům a lidem, kteří mohou do Chorvatska přijet i mimo prázdniny, doporučujeme jednoznačně září.

Děti jsou ve školách a tak je u moře větší klid

Pokud nechcete cestovat automobilem a chtěli byste přiletět letadlem na nedaleké letiště Zadar, majitel apartmánu pro Vás na letiště přijede a stejně tak pro cestu zpátky vás na letiště odveze. Info o letech a letenkách na stránce Cesta. A lze domluvit i odvoz na nedaleké turistické atrakce: Paklenica, Vodopády Krka, přistav v Zadaru pro výlet na Kornati apod.

Ceny už jsou po létu opět nízké a za přijatelné peníze si lze nakoupit potraviny i jídlo v reastauraci

Chcete ubytování přímo u moře v aprtmánu s plně vybavenou kuchyní, s možností nákupu v nedalekém obchodě (250 metrů), kde koupíte levnou čerstvou zeleninu, ovoce, maso, základní drogerii atd., s nedalekou cukrárnou a zmrzlinou (150m)? Neváhejte a rezervujte si termín pro dovolenou přímo u moře v září!


Červen 10, 2012 Post Under - Read More

Comments are closed.


Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin